21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

Очисні споруди каналізації призначені для повного біологічного очищення суміші господарчо-побутових і виробничих стічних вод м. Вінниці.

Будівництво очисних споруд каналізації м. Вінниці було розпочато в 50-ті роки минулого сторіччя. На теперішній час очисні споруди знаходяться у незадовільному стані і потребують реконструкції з виконанням будівельних робот та заміною обладнання на більш сучасне та енергозберігаюче.

КП “Вінницяоблводоканал” досягло домовленостей із ТОВ “Еко-Консултінг” на розроблення Проекту технічного переоснащення об'єктів механічного очищення стічних вод ОСК м. Вінниці, про що сторони уклали спільну Заяву про наміри.

Реалізація цього Проекту забезпечить зменшення забруднення навколишнього природного середовища завдяки поліпшенню якості стічних вод, які скидаються в р.Південний Буг на виконання Плану заходів управління водними ресурсами згідно Водної Рамкової Директиви ЄС. Дані заходи дозволять наблизити якість очищеної стічної води до нормативів ГДС, а також зменшити використання енергоресурсів.

Будні підприємства

Подачa показників лічильників

Даже самый хороший человек на 80 процентов состоит из воды.

Доказано наукой

Малюнки дітей

На сайті 62 гостей та користувачі відсутні