21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

В м.Вінниці склалась вкрай складна ситуація з транспортування стічних вод на очисні споруди каналізації, що здійснюється зокрема напірним колектором Д=720мм від каналізаційної насосної станції №1А по вул.Г.Успенського.

Протяжність колектору складає понад 6 км більша частина якого прокладена у санітарно-захисній смузі р.П.Буг, що в разі аварії може призвести до екологічної катастрофи. Колектор давно відпрацював встановлений термін експлуатації та має по всій довжині абразивний знос, який призвів до зменшення товщини металу місцями до 0,5мм.

Протягом останніх 8 років було здійснено перекладку половини колектору. На сьогоднішній день, за рахунок коштів обласного екологічного фонду та власних коштів підприємства, проводяться роботи по заміні близько 200 м.п. колектору.

Остаточна реалізація проекту дозволить не тільки зменшити вже існуюче навантаження на навколишнє середовище, яке пов'язане з локальними аварійними ситуаціями, уникнути екологічної катастрофи, а і забезпечити надійне та якісне відведення стоків мешканців міста впродовж десятиріч.

 

 


Будні підприємства

Подачa показників лічильників

«Как бы капля не философствовала, море останется морем».

Восточная мудрость

Малюнки дітей

На сайті Один гість та користувачі відсутні