21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

Введені потужності на Вінницяоблводоканалі у 2011 році.

У 2011 році збудована НСК N7 за прогресивною технологією німецької фірми "GRUNDFOS", яка практично повністю знаходиться під землею. Приймальний резервуар виготовлений з армованого скловолокном полістиролу, що не підлягає руйнуванню.

З метою очищення акваторії річки Південний Буг, в районі водозабору та скиду стічних вод, у 2011р. розроблено та змонтовано земснаряд.

Проведено заміну застарілого енергетичного обладнання на ОСК. Електричне обладнання нових комірок забезпечує надійний захист електричних двигунів і повітродувок, запобігає виникненню аварійних ситуацій. Завдяки заміні 16 силових комірок, покращено коефіцієнт споживання електричної енергії по повітродувній станції та очисних спорудах каналізації вцілому.Встановлення 6 нових повітродувних агрегатів ТВ-300 значно збільшило міжремонтний період. Встановлено поворотні клапани з електроприводом (Ш400 мм,500 мм) типу "Батерфляй", тепловодолічильник, датчики надлишкового та абсолютного тиску, лічильник обліку повітря.

У 2011 р. завершено роботи з реконтрукції блоку повітродувної станції. В аеротенках встановлено 13 датчиків розчиненого кисню LDO, що дозволяє більш економно використовувати повітря, оперативніше реагувати на зміни в технології та покращувати якість очистки стічної води. Розроблена система автоматичного регулювання подачі стислого повітря в аеротенки. У 2011 р. здійснено капітальний ремонт гребельного відділення ОСК.

Подачa показників лічильників

Даже самый хороший человек на 80 процентов состоит из воды.

Доказано наукой

Малюнки дітей

На сайті 49 гостей та користувачі відсутні