53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Впровадження на Вінницяоблводоканалі в 2008 р.

Протягом року по головному підприємству побудований напірний колектор Д=700 мм від КНС N 3А по вул. Пирогова до ОСК, проведена реконструкція ВНС ІІІ підйому по вул. Чехова з обладнанням насосних агрегатів пристроєм частотного регулювання обертів двигуна, реконструкція КНС N2 по вул. 4-й км Барського шосе, виконаний монтаж системи автоматичного контролю та обліку дозування коагулянту на ВНС N2 і N3 "П'ятничани", введені в експлуатацію шість ультразвукових приладів обліку споживання теплової енергії на об'єктах підприємства, розпочата реалізація програми по ліквідації водорозбірних колонок по місту, яка передбачає підключення споживачів, які ними користувались, до мережі водопостачання за кошти підприємства. Закінчена реконструкція дренажної системи швидких фільтрів блоку N1 ст. N 2 "П'ятничани".

По відокремленим підрозділам підприємства: введена в експлуатацію башта для накопичення промивної води для промивки фільтрів та реконструкція котельні із заміною котлів на ВНС ІІ підйому м.Калинівка; проведена заміна насосного агрегату захищеного типу на КНС смт. Липовець; проведений монтаж двох приладів частотного регулювання обертів електродвигуна на свердловинах N 1 і N 6 та заміна двох повітродувок на очисних спорудах каналізації в м. Ямпіль.

В наслідок реалізації вказаних заходів енергоспоживання по області зменшилось на 970,3 тис.кВт., по головному підприємству - 1362,5 тис.кВт.

Перераховані заходи дозволили не тільки зменшити споживання електроенергії, а й суттєво покращити якість питної і очищеної стічної води, підвищити надійність та живучість об'єктів, відновити експлуатаційні показники замортизованого обладнання та споруд, збільшити потужність деяких КНС і ВНС, мінімізувати наслідки впливу в разі стихійного лиха чи техногенних катастроф, зменшити вплив на навколишне середовище.

Витрати коштів на переоснащення об'єктів головного підприємства по КНС N 1А, КНС N 3А, будівництву перемички на ВНС ІІІ підйому "Вишенька", з'єднувальної лінії ВНС N 2 і N3 "П'ятничани" склали 9327,625 тис. грн.

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 168 гостей та 0 користувачів