21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 69-69-06 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

У грудні 2015 року в межах інвестиційної програми підприємства КП “Вінницяоблводоканал” розпочало роботи з реконструкції центральної каналізаційної насосної станції по вул.Свердлова.

КНС по вул.Свердлова була побудована в 1959 році, має потужність 36,0 тис. м3/добу та забезпечує каналізування центральної частини міста.

Встановлене у 1985 році при реконструкції станції насосне обладнання на сьогоднішній день має надмірну потужність, та, відповідно, споживання електроенергії. Значне зменшення кількості стічних вод в дев'яності-двохтисячні роки пов'язано з зупинкою роботи більшості підприємств, та збільшення відсотку абонентів з лічильниками, що призводить до економічного використання послуг.

Для покращення роботи КНС пропонується замінити існуючі насосні агрегати в кількості 5 шт. на насосні агрегати типу Wilo ЕМU FA з пристроями плавного пуску та покращеними показниками з енергозбереження.

Споруда насосної після понад 50 років її роботи знаходиться в аварійному стані, та для забезпечення подальшого надійного водовідведення міста необхідно провести спорудження нової будівлі станції з машинним залом та приймальним резервуаром.

Встановлення нового насосного обладнання призведе до значної економії електроенергії. Прилад плавного пуску виключає передумови виникнення різкого наростання тиску в напірних колекторах, стан яких визнаний як незадовільний, що зменшує вірогідність появи витоків на них. Також покращуються умови праці.

 

Подачa показників лічильників

«Вода дороже алмаза».

Туркменская пословица

Малюнки дітей

На сайті 45 гостей та 0 користувачів