53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Джерелом водопостачання м. Вінниці є річка Південний Буг.

Основною проблемою джерела є “цвітіння” води - значний розвиток фітопланктону (водоростей).

Водозабір знаходиться на території Сабарівського водосховища, течія фактично відсутня. Річка втрачає природну здатність до самоочищення та перетворюється у своєрідний відстійник з умовами, сприятливими для розвитку водоростей.

Масовий розвиток фітопланктону призводить до появи неприємного запаху та зеленкуватого кольору води, погіршення кисневого балансу водойми. Підвищення біомаси водоростей у підсумку призводить до надходження у воду органічних речовин, які є причиною погіршення органолептичних показників (каламутності, запаху, кольоровості, смаку та присмаку).

Більше всього погіршення органолептичних показників відбувається в періоди міжсезоння. Саме тому зараз, коли річка вкрилася кригою, мешканці міста можуть відчувати неприємний запах питної води, який посилюється при нагріванні. В більшості випадків цей запах асоціюється з “рибним”. Насправді, він не має жодного відношення до риби, а обумовлений природними одорантами (речовинами з сильним запахом), які виділяються водоростями в період відмирання або в “стресових” для них ситуаціях (в даний час закриття річки кригою). Людина дуже чутлива до даних речовин. Деякі природні одоранти ми здатні відчувати на запах при наявності однієї молекули на 5 000 000 молекул води. В таких концентраціях одоранти не є шкідливими для людини, хоча і неприємні на відчуття.

Технологія очищення питної води дає можливість замаскувати “рибний” запах, збільшивши дозу хлору. Але, великі дози хлору призведуть до збільшення концентрацій побічних продуктів хлорування, які є небезпечними для людини.

Наше підприємство свідомо не йде на такі міри і просить мешканців міста з розумінням віднестися до тимчасових незручностей.

Будні підприємства

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 143 гостя та 0 користувачів