53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Відповідно до рішення Уряду на період дії карантину забороняється нараховувати та стягувати пеню за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги та припиняти/зупиняти надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх несплати або часткової оплати.

Що це означає?

На період карантину КП «Вінницяоблводоканал» не буде нараховувати пеню, або обмежувати надання послуг за несвоєчасну оплату. Але, така тимчасова заборона не означає, що держава дозволяє не платити за водопостачання та водовідведення‼. Після закінчення карантину, підприємство буде вимушене застосовувати передбачені законодавчими актами штрафні санкції до повної суми наявної заборгованості.

Зверніть увагу!

«Вінницяоблводоканал» рекомендує всім споживачам і надалі здійснювати своєчасну оплату за водопостачання та водовідведення. Щоб по завершенню карантину не довелося терміново шукати значні кошти на погашення заборгованості, яка виникла за час прострочення.

Від вчасної оплати за спожиті послуги залежить безперебійне водопостачання міста. Адже інших джерел надходжень, як за спожиту воду та водовідведення, у підприємства не має.

Завдяки своєчасній оплаті ми:
закуповуємо реагенти для знезараження питної води;
оплачуємо електроенергію, що витрачається на підготовку питної води;
купуємо необхідні матеріали для проведення ремонтних робіт на водопровідних і каналізаційних мережах;
забезпечуємо запчастинами і пальним спецтехніку;
виплачуємо зарплату та забезпечуємо засобами індивідуального захисту тих, хто забезпечує стабільне водопостачання та водовідведення в складних умовах карантину.

Тож, будьте обачні. Дотримуйтесь рекомендацій МОЗ. Пийте більше води. Намагайтеся заощаджувати та вчасно оплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги. А ми, як і завжди, працюємо для вас 24/7.

Будні підприємства

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 87 гостей та 0 користувачів