53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Чат-бот Telegram підприємства

Шановні споживачі приватного сектору КП «Вінницяоблводоканал».

Підприємство пропонує Вам скористатися новою послугою - telegrаm чат-бот @vinvoda_bot, для подачі показників, перегляду стану рахунків тощо. Базова інструкція по роботі з ботом. Наразі чат-бот працює в напівтестовому режимі, тому будемо раді конструктивним зауваженням.

Набула чинності Методика розподілу між споживачами обсягу спожитих у будівлі комунальних послуг

26 березня 2022 року були внесені зміни до Методики розподілу між споживачами обсягу спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої Наказом Міністерства розвитку громад та територій №315 від 22.11.2018 р.

Які зміни чекають на вінничан у рахунках за спожиту воду та послугу з водовідведення згідно цієї Методики? Починаючи з травня 2022 року, обсяг спожитої у багатоквартирному будинку води буде пропорційно розподілений між усіма споживачами - як тими, що мають індивідуальні лічильники, так і абонентами без обліку. Методика буде застосовуватися по відношенню до всіх без виключення споживачів.

Детальніше:Набула чинності Методика розподілу між споживачами обсягу спожитих у будівлі комунальних послуг

Зустріч із представниками міжнародної організації з міграції

В п’ятницю, 06 травня 2022 року, на КП «Вінницяоблводоканал» відбулась зустріч із представниками міжнародної організації з міграції, Представництво в Україні (МОМ), яка входить до системи Організації Об’єднаних Націй та є Агентством ООН з питань міграції.

Детальніше:Зустріч із представниками міжнародної організації з міграції

Заміна насосного обладнання на КНС-3а

Каналізаційна насосна станція №3-А по вул.Пирогова була введена в експлуатацію у 1983 році. Застаріле насосне обладнання давно потребувало заміни на сучасне, підвищеної ефективності. Адже від КНС-3-А відбувається транспортування каналізаційних стоків таких мікрорайонів, як “Вишенька”, “Академічний” та прилеглих населених пунктів до очисних споруд каналізації м.Вінниці.

Детальніше:Заміна насосного обладнання на КНС-3а

Допомога водоканалам

ukr vodokokanalekologia logoЧерез військове вторгнення РФ на територію України було знищено та пошкоджено велику кількість об'єктів цивільної інфраструктури, в тому числі об'єктів водопостачання та водовідведення. Внаслідок чого підприємствам ВКГ терміново потрібна була матеріальна та фінансова допомога.

КП “Вінницяоблводоканал” одним з перших відгукнулось на звернення Асоціації “Укрводоканалекологія” щодо надання допомоги підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства, нашим колегам, які найбільше постраждали від нищівних ударів російської військової агресії. На рахунок, відкритий Асоціацією для гуманітарної допомоги, наше підприємство перерахувало більше 260 тисяч гривень.

Детальніше:Допомога водоканалам

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

Внаслідок проведення бойових дій на значній території нашої країни, постійних ракетних ударів, руйнування транспортної інфраструктури, небезпеки логістичних шляхів доставки, повністю зупинились або знаходяться під окупацією вітчизняні виробники хімічних реагентів, які не можуть працювати та постачати підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства України реагентів для водоочищення, в тому числі і КП «Вінницяоблводоканал».

Варіантом виходу з критичної ситуації з поставками реагентів є забезпечення підприємства імпортними реагентами європейського виробництва, проте реалізації цього завдання перешкоджає відсутність фінансової спроможності здійснювати закупівлі імпортних реагентів, які працюють виключно за умови стовідсоткової оплати, а також проблеми з логістикою та транспортом.

Детальніше:ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» залишається не лише надійним постачальником послуг з водопостачання та водовідведення, а й активно долучилося до волонтерської справи.

Потужний європейський виробник насосного обладнання надав гуманітарну допомогу для постраждалих внаслідок воєнних дій водоканалів Харківської, Житомирської, Сумської та Донецької областей.

КП «Вінницяоблводоканал» прийняв цей цінний вантаж та в подальшому скерував необхідне обладнання своїм колегам.

Це обладнання використовуватиметься для забезпечення стабільного, стійкого та соціально відповідального водопостачання, санітарних послуг, сприяння раціональному використанню ресурсів, запобігання та зменшення шкоди довкіллю.

Слава Україні!

 grundfos1 grundfos2 

Малюнки дітей

На сайті 115 гостей та 0 користувачів