53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Рівень кваліфікації фахівців лабораторії та точність результатів вимірювань перевіряється через МПР ( міжлабораторне порівняння результатів вимірювань). Під час перевірки уповноважений провайдер надає зразки води всім лабораторіям, що приймають участь в МПР для визначення концентрацій розчинених речовин. Лабораторії надсилають свої результати провайдеру, який розраховує їх точність, що дозволяє оцінити рівень кваліфікації лабораторії..

Хіміко-бактеріологічна лабораторія КП “Вінницяоблводоканал” на добровільній основі приймає участь в програмах МПР кілька разів на рік. Протягом 2022 року лабораторія планує прийняти участь в 4 раундах перевірки кваліфікації.

Перший з МПР, запланованих на поточний рік, відбувся я в лютому за програмою “Фізико- хімічні показники стічної води. Перевірка кваліфікації РТ.UA.4.1.2017. Раунд 6”

В цьому раунді прийняли участь 22 лабораторії України. Провайдер ТОВ «Метролоджі сервіс» запропонував учасникам оцінити достовірність (точність) результатів випробувань по наступним показникам: нітрити, хлориди, нітрати, фосфати, завислі речовини, загальне залізо.

Хіміко-бактеріологічна лабораторія КП “Вінницяоблводоканал” прийняла участь в МПР по всіх запропонованих показниках і в черговий раз отримала Сертифікат про підтвердження технічної компетентності.

sertif2019uk sertif2019uk

Малюнки дітей

На сайті 134 гостя та 0 користувачів