21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 0800-754-044 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

 • День Південного Бугу

  pivd bug 2022

 • Річний план закупівель на 2022р

  РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ

  на 2022 рік

  (зі змінами)

  по КП “Вінницяоблводоканал” код 03339012 за власні кошти

 • Зустріч із представниками міжнародної організації з міграції

  В п’ятницю, 06 травня 2022 року, на КП «Вінницяоблводоканал» відбулась зустріч із представниками міжнародної організації з міграції, Представництво в Україні (МОМ), яка входить до системи Організації Об’єднаних Націй та є Агентством ООН з питань міграції.

 • Заміна насосного обладнання на КНС-3а

  Каналізаційна насосна станція №3-А по вул.Пирогова була введена в експлуатацію у 1983 році. Застаріле насосне обладнання давно потребувало заміни на сучасне, підвищеної ефективності. Адже від КНС-3-А відбувається транспортування каналізаційних стоків таких мікрорайонів, як “Вишенька”, “Академічний” та прилеглих населених пунктів до очисних споруд каналізації м.Вінниці.

 • Допомога водоканалам

  ukr vodokokanalekologia logoЧерез військове вторгнення РФ на територію України було знищено та пошкоджено велику кількість об'єктів цивільної інфраструктури, в тому числі об'єктів водопостачання та водовідведення.Внаслідок чого підприємствамВКГ терміново потрібна була матеріальна та фінансова допомога.

  КП “Вінницяоблводоканал” одним з перших відгукнулось на звернення Асоціації “Укрводоканалекологія” щодо надання допомоги підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства, нашим колегам, які найбільше постраждали від нищівних ударів російської військової агресії. На рахунок, відкритий Асоціацією для гуманітарної допомоги, наше підприємство перерахувало більше 260 тисяч гривень.

 • ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

  Внаслідок проведення бойових дій на значній території нашої країни, постійних ракетних ударів, руйнування транспортної інфраструктури, небезпеки логістичних шляхів доставки, повністю зупинились або знаходяться під окупацією вітчизняні виробники хімічних реагентів, які не можуть працювати та постачати підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства України реагентів для водоочищення, в тому числі і КП «Вінницяоблводоканал».

  Варіантом виходу з критичної ситуації з поставками реагентів є забезпечення підприємства імпортними реагентами європейського виробництва, проте реалізації цього завдання перешкоджає відсутність фінансової спроможності здійснювати закупівлі імпортних реагентів, якіпрацюють виключно за умови стовідсоткової оплати, а також проблеми з логістикою та транспортом.

 • ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

  Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» залишається не лише надійним постачальником послуг з водопостачання та водовідведення, а й активно долучилося до волонтерської справи.

  Потужний європейський виробник насосного обладнання надав гуманітарну допомогу для постраждалих внаслідок воєнних дій водоканалів Харківської, Житомирської, Сумської та Донецької областей.

  КП «Вінницяоблводоканал» прийняв цей цінний вантаж та в подальшому скерував необхідне обладнання своїм колегам.

  Це обладнання використовуватиметься для забезпечення стабільного, стійкого та соціально відповідального водопостачання, санітарних послуг, сприяння раціональному використанню ресурсів, запобігання та зменшення шкоди довкіллю.

  Слава Україні!

   grundfos1 grundfos2 
 • МПР - спосіб перевірки точності роботи лабораторії

  Рівень кваліфікації фахівців лабораторії та точність результатів вимірювань перевіряється через МПР ( міжлабораторне порівняння результатів вимірювань). Під час перевірки уповноважений провайдер надає зразки води всім лабораторіям, що приймають участь в МПР для визначення концентрацій розчинених речовин. Лабораторії надсилають свої результати провайдеру, який розраховує їх точність, що дозволяє оцінити рівень кваліфікації лабораторії..

 • Шановні абоненти!

  prapor ukrainy fu 001

  КП "Вінницяоблводоканал" продовжує працювати для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Підприємство щоденно піклується про Вас, забезпечуючи якісною питною водою.

  Для забезпечення цілодобового, сталого надання послуг з водопостачання і водовідведення та ліквідації аварійних ситуацій Підприємство мусить своєчасно виконувати свої зобов’язання зі сплати рахунків за використані реагенти та спожиту електроенергію, підтримувати у належному технічному стані мережі для забезпечення життєдіяльності міста.

  Просимо Вассвоєчасно сплачувати за отримані послуги

  Дякуємо усім, хто знайде можливістьзробити це у найближчий час та у зручний для вас спосіб. Ми турбуємось про Ваше здоровʼя та добробут.

  Ці кошти вкрай важливі для забезпечення стабільної роботи Підприємства

  Слава Україні! Героям Слава!
  Дякуємо за розуміння.

  З повагою КП«Вінницяоблводоканал»

 • Прийом громадян з 14.03.2022 року

   Відділ по роботі з населенням   Каса

   Пн. 8:00 — 15:00

   Вт. 8:00 — 15:00

   Ср. не прийомний день 

   Чт. 8: 00 – 15.00

   Пт. 8:00 — 15:00

   

   Пн. 8:00 — 14:00

   Вт. 8:00 — 14:00

   Ср. 8:00 — 14:00

   Чт. 8:00 — 14:00

   Пт. 8:00 — 14:00

   

  • відділ по роботі зз юридичними особами

  Щоденно з 8:00 — 16:00 без перерви

  • виробничо-технічний відділ

  приймальні дні

  Вівторок, четвер 10:00 — 14:00

  погодження та розгляд проєктів

  середа, п’ятниця 10:00 — 14:00

  • Прийом води на аналізи хіміко-бактеріологічною лабораторією підприємства тимчасово призупинено

  Слава Україні! Героям Слава!

  Дякуємо за розуміння. Ми працюєво для Вас.

  З повагою КП «Вінницяоблводоканал»

   

 • Шановні Вінничани!

  Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал», як стратегічно важливе підприємство, продовжує працювати для Вас і буде це робити за будь-яких умов, адже в цей складний час мешканцям міста особливо важливо безперебійно отримувати якісну питну воду та послуги з водовідведення.

  Наразі всі об'єкти підприємства працюють в штатному режимі, процеси підготовки питної води здійснюються у відповідності до технологічного регламенту.

  Згідно з щоденними результатами лабораторних досліджень якість водопровідної води, яка подається до осель вінничан, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

  Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

  (0432) 64-40-44 - колл-центр;

  (0432) 53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба (цілодобово).

  Просимо зберігати спокій та використовувати інформацію лише з офіційних джерел!

   

 • До уваги споживачів КП “Вінницяоблводоканал”

  КП “Вінницяоблводоканал” вдячне споживачам, які вчасно сплачують за спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Адже це допомагає підприємству забезпечити безперебійне постачання послуг та оперативно виконувати ремонтні роботи.

 • ПРИЄДНАННЯ ДО ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

  Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII зі змінами та доповненнями, в редакції від 01.05.2021 року, підстава Закон №1060-ІХ від 03.12.2020 року, Закону України «Про комерційний облік теплової енергіїта водопостачання », «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затверджених постаново КМУ від 05.07.2019року №690, КП «Вінницяоблводоканал» публікуєТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР пронадання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведенняЗавантажити договір.

   

 • Шановні споживачі!

  02 лютого з 09.00 до 18.00 години бригадами КП “Вінницяоблводоканал” будуть проводитись ремонтні роботи на мережі водогону діаметром 100мм по вулиці Пушкіна - вул. Князів Коріатовичів.

 • Нові прилади

  Наприкінці 2021 року лабораторія КП “Вінницяоблводоканал” придбала два спекторофотометра Prove 100фірмиMERCK KGaA (Germany).Ця німецька компанія вже понад 100 років є лідером з виробництва приладів та тест-наборів для швидкого та точного аналізу води. ПриладиProve 100мають сертифікат відповідності, виданий ДП “Укрметртестстандарт”. СпектрофотометриProve 100розраховані як на роботу з використанням готових наборів реагентів від фірми виробника, так і в режимі звичайного спектрофотометра з використанням стандартних методик.

 • Інформація щодо плати за абонентське обслуговування

  Плата за абонентське обслуговування
  це платіж, який споживач сплачує підприємству для відшкодування певних витрат:

  • Витрати пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги;
  • Витрати підприємства по здійсненню розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами;
  • Нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги;
  • Витрати пов’язані з веденням обліку, внесенням показань та наданням повідомлень;
  • Витрати пов’язані з формуванням, друком та доставкою рахунку на оплату послуг;
  • Обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води (загальнобудинкового лічильника) у разі наявності у будівлі вузла комерційного обліку який знаходиться на обслуговуванні КП «Вінницяоблводоканал.
 • Результати відкритого обговорення Проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення інвестиційної програми КП «Вінницяоблводоканал» на 2022 рік»

  30.12.2021 о 9-00 в актовій залі приміщення КП «Вінницяоблводоканал» за адресою вул. Київська,173 відбулось відкрите обговорення Проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення інвестиційної програми КП «Вінницяоблводоканал» на 2022 рік».

  Протокол обговорення.

 • Річний план закупівель на 2021р

  РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ

  на 2021 рік

  (зі змінами)

  по КП “Вінницяоблводоканал” код 03339012 за власні кошти

 • До уваги споживачів!

  З 09 години 17.12.2021 по 0-00 годину 25.12.2021 ремонтні бригади КП “Вінницяоблводоканал” будуть виконувати ремонт водогону діаметром 800 мм по вул.Г.Мороза, 38.

 • Повідомлення

  На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 №866, КП «Вінницяоблводоканал» повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік.

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 205 гостей та 0 користувачів