53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

 

Кістіон Дмитро Володимирович

Начальник  КП "Вінницяоблводоканал"

31 жовтня 1991 року народження, освіта вища, закінчив Одеську Державну академію будівництва та архітектури у 2013 році та здобув кваліфікацію магістр з водопостачання та водовідведення. У 2014 році  закінчив Центр післядипломної освіти Одеської Державної академії будівництва та архітектури та отримав диплом спеціаліста з економіки підприємства. У 2020 році захистив дисертацію за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» та отримав диплом кандидата економічних наук Київського національного університету будівництва і архітектури.

Трудову діяльність  розпочав у 2007 році на посаді  слюсаря  аварійно-відновлювальних робіт 2 розряду в мережі водопроводу у Вінницькому обласному комунальному виробничому підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства “Вінницяводоканал”.

З 12.09.2013 року був призначений на посаду заступника  головного інженера КП “Вінницяоблводоканал”. З 21.11.2016 року обіймав посаду заступника начальника КП “Вінницяоблводоканал”.

З 01.01.2019 року Кістіон Д.В. призначений на посаду першого заступника начальника КП “Вінницяоблводоканал”.

У 2016 році за наполегливу працю та вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунальної галузі  Кістіон Д.В. був нагороджений Почесною грамотою Вінницької облдержадмiнiстрацiї та облради.

У 2018 році за сумлінну працю та вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунальної галузі та з нагоди  Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Кістіон Д.В. був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

У 2019 році за високий професіоналізм та значний особистий внесок у забезпечення стабільної роботи водопровідно-каналізаційного господарства м. Вінниці та Вінницької області Кістіон Д.В. було нагороджено Почесною грамотою Асоціації “Укрводоканалекологія”.

З 11.03.2022р. виконуючий обов'язки начальника комунального підприємства "Вінницяоблводоканал".

З 31.05.2022р. начальник комунального підприємства "Вінницяоблводоканал".

 

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Головний інженер КП "Вінницяоблводоканал" Сидорук Олександр Іванович
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Півторак Раїса Іванівна
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Коваль Віталій Анатолійович
Головний бухгалтер  КП "Вінницяоблводоканал" Лисак Алла Борисівна

 

Дні прийому громадян   

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 41 гість та 0 користувачів