21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 69-69-06 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

VinOblVodokanal 021

Чернятинський Олександр Дмитрович

Начальник  КП "Вінницяоблводоканал"

Чернятинський О.Д. 02.09.1972 року народження, освіта вища, закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури в 1994 році, спеціальність “Промислове та цивільне будівництво” та здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

Трудову діяльність розпочав з 01.11.1997 року на посаді інженера по охороні праці Ямпільської тепломережі. З 17.08.1998 року переведений на посаду майстра Ямпільської тепломережі, з 07.10.1999 року — призначений на посаду головного інженера Ямпільської тепломережі.

В КП “Вінницяоблводоканал” працює з 17.01.2005 року. Свою трудову діяльність на підприємстві розпочав з посади інженера з ЕСтаУВГ І категорії району з експлуатації водопровідних мереж. З 01.08.2008 року призначений на посаду начальника очисних споруд каналізації.

Зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, здібним керівником, з високою відповідальністю ставиться до виконання своїх обов'язків. Доклав багато зусиль по зниженню енергоспоживання ОСК, впровадженню нових технологій та сучасного устаткування. Користується заслуженим авторитетом серед працівників підприємства.

З 02 березня 2015 року призначений на посаду першого заступника начальника підприємства. А з 01.07.2016 року — призначений на посаду начальника комунального підприємства “Вінницяоблводоканал”.

Чернятинський О.Д., у 2017 році закінчив Відокремлений структурний підрозділ “Інститут інноваційної системи Київського національного університету будівництва і архітектури” та здобув кваліфікаційний рівень спеціаліста по спеціальності Будівництво та цивільна інженерія спеціалізація Водопостачання та водовідведення.

У 2017 році за вагомий внесок у розбудову житлово-комунального господарства Вінницької області та сумлінну працю Чернятинський О.Д. був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України .

У 2018 році за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань захисту інтересів трудящих, соціального розвитку трудового колективу та з нагоди професійного свята - "Дня працівників житлово-комунального гоподарства і побутового обслуговування населення" нагороджений Почесною грамотою ЦК Профспілки України згідно положення, затвердженого Постановою Президії ЦК Профспілки від 22,05,2001р. №П-2.

У 2019 році за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань захисту інтересів трудящих, соціального розвитку трудового колективу та з нагоди професійного свята - "Дня працівників житлово-комунального гоподарства і побутового обслуговування населення" нагороджений Почесною грамотою ЦК Профспілки України згідно положення, затвердженого Постановою Президії ЦК Профспілки від 22.05.2001р. №П-2.

З 01.07.2016р. начальник підприємства КП "Вінницяоблводоканал".

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Перший заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Кістіон Дмитро Володимирович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний інженер КП "Вінницяоблводоканал" Шведов Олег Михайлович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Півторак Раїса Іванівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Стельмащук Олександр Миколайович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний бухгалтер  КП "Вінницяоблводоканал" Лисак Алла Борисівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Дні прийому громадян   

Подачa показників лічильників

«Воде дана волшебная власть стать соком жизни на Земле!».

Леонардо Да Винчи

Малюнки дітей

На сайті 185 гостей та 0 користувачів