53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

 

Кістіон Дмитро Володимирович

Начальник  КП "Вінницяоблводоканал"

31 жовтня 1991 року народження, освіта вища, закінчив Одеську Державну академію будівництва та архітектури у 2013 році та здобув кваліфікацію магістр з водопостачання та водовідведення. У 2014 році  закінчив Центр післядипломної освіти Одеської Державної академії будівництва та архітектури та отримав диплом спеціаліста з економіки підприємства. У 2020 році захистив дисертацію за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» та отримав диплом кандидата економічних наук Київського національного університету будівництва і архітектури.

Трудову діяльність  розпочав у 2007 році на посаді  слюсаря  аварійно-відновлювальних робіт 2 розряду в мережі водопроводу у Вінницькому обласному комунальному виробничому підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства “Вінницяводоканал”.

З 12.09.2013 року був призначений на посаду заступника  головного інженера КП “Вінницяоблводоканал”. З 21.11.2016 року обіймав посаду заступника начальника КП “Вінницяоблводоканал”.

З 01.01.2019 року Кістіон Д.В. призначений на посаду першого заступника начальника КП “Вінницяоблводоканал”.

У 2016 році за наполегливу працю та вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунальної галузі  Кістіон Д.В. був нагороджений Почесною грамотою Вінницької облдержадмiнiстрацiї та облради.

У 2018 році за сумлінну працю та вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунальної галузі та з нагоди  Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Кістіон Д.В. був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

У 2019 році за високий професіоналізм та значний особистий внесок у забезпечення стабільної роботи водопровідно-каналізаційного господарства м. Вінниці та Вінницької області Кістіон Д.В. було нагороджено Почесною грамотою Асоціації “Укрводоканалекологія”.

З 11.03.2022р. виконуючий обов'язки начальника комунального підприємства "Вінницяоблводоканал".

З 31.05.2022р. начальник комунального підприємства "Вінницяоблводоканал".

 

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Головний інженер КП "Вінницяоблводоканал" Шведов Олег Михайлович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Півторак Раїса Іванівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
В.О. заступника начальника КП "Вінницяоблводоканал" Слюсаренко Руслан Петрович
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний бухгалтер  КП "Вінницяоблводоканал" Лисак Алла Борисівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Дні прийому громадян   

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 134 гостя та 0 користувачів