53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Введені потужності на Вінницяоблводоканалі у 2011 році.

У 2011 році збудована НСК N7 за прогресивною технологією німецької фірми "GRUNDFOS", яка практично повністю знаходиться під землею. Приймальний резервуар виготовлений з армованого скловолокном полістиролу, що не підлягає руйнуванню.

З метою очищення акваторії річки Південний Буг, в районі водозабору та скиду стічних вод, у 2011р. розроблено та змонтовано земснаряд.

Проведено заміну застарілого енергетичного обладнання на ОСК. Електричне обладнання нових комірок забезпечує надійний захист електричних двигунів і повітродувок, запобігає виникненню аварійних ситуацій. Завдяки заміні 16 силових комірок, покращено коефіцієнт споживання електричної енергії по повітродувній станції та очисних спорудах каналізації вцілому.Встановлення 6 нових повітродувних агрегатів ТВ-300 значно збільшило міжремонтний період. Встановлено поворотні клапани з електроприводом (Ш400 мм,500 мм) типу "Батерфляй", тепловодолічильник, датчики надлишкового та абсолютного тиску, лічильник обліку повітря.

У 2011 р. завершено роботи з реконтрукції блоку повітродувної станції. В аеротенках встановлено 13 датчиків розчиненого кисню LDO, що дозволяє більш економно використовувати повітря, оперативніше реагувати на зміни в технології та покращувати якість очистки стічної води. Розроблена система автоматичного регулювання подачі стислого повітря в аеротенки. У 2011 р. здійснено капітальний ремонт гребельного відділення ОСК.

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 194 гостя та 0 користувачів