21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 64-40-44 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

У грудні 2015 року в межах інвестиційної програми підприємства КП “Вінницяоблводоканал” розпочало роботи з реконструкції центральної каналізаційної насосної станції по вул.Свердлова.

КНС по вул.Свердлова була побудована в 1959 році, має потужність 36,0 тис. м3/добу та забезпечує каналізування центральної частини міста.

Встановлене у 1985 році при реконструкції станції насосне обладнання на сьогоднішній день має надмірну потужність, та, відповідно, споживання електроенергії. Значне зменшення кількості стічних вод в дев'яності-двохтисячні роки пов'язано з зупинкою роботи більшості підприємств, та збільшення відсотку абонентів з лічильниками, що призводить до економічного використання послуг.

Для покращення роботи КНС пропонується замінити існуючі насосні агрегати в кількості 5 шт. на насосні агрегати типу Wilo ЕМU FA з пристроями плавного пуску та покращеними показниками з енергозбереження.

Споруда насосної після понад 50 років її роботи знаходиться в аварійному стані, та для забезпечення подальшого надійного водовідведення міста необхідно провести спорудження нової будівлі станції з машинним залом та приймальним резервуаром.

Встановлення нового насосного обладнання призведе до значної економії електроенергії. Прилад плавного пуску виключає передумови виникнення різкого наростання тиску в напірних колекторах, стан яких визнаний як незадовільний, що зменшує вірогідність появи витоків на них. Також покращуються умови праці.

 

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 37 гостей та 0 користувачів