53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Комунальне підприємство "Вінницяоблводоканал" надає широкий спектр послуг пов'язаних з якісним водозапезпеченням та водовідведенням на території міста Вінниця.

 laboratoryОсновними послугами, які надає підприємство, звичайно, є послуги з надання якісної води кіцевому споживачу, та відведення стоків. Тому, насамперед, необхідно виділити послуги підрозділу "Хіміко-бактеріологічної лабораторії", який займається постійним контролем якості води, що надходить до споживачів, а також якості очистки стічних вод і моніторингом впливу стічних вод на екологію річки Південий Буг.

vodoprov1kanal1Без наступних двох підрозділів, послугами яких користуються усі жителі міста, неможливо уявити будь-яку багатоповерхівку. Це підрозділи, що займаються питаннями з екплуатації мереж водопроводу та екпуатації мереж каналізації. До їх основних завдань відносяться завдання з безперебійного водопотачання та водовідведення абонентів, підключення споживачів, керівництво та контроль за правильною експлуатацією мереж а також ремонт мереж та ліквідацію аварій.

vzp1Кінцевою метою роботи кожного підприємства є задоволення потреб своїх споживачів, тобто робота з ними - один з найважливіших напрямків діяльності. Саме цією роботою і займається відділ збуту. Він має досить широкий спектр послуг, оскільки його робота забезпечує в комплексі зв'язок роботи усіх структур та відділів. Серед напрямків роботи відділу є і підготовка підгрунтя для підключення до мереж, робота з технічною та юридичною документацією; і робота, пов'язана з обслуговуванням водомірних лічильників, і контроль за наданням послуг та їх оплатою тощо.

vtv1У сучасному світі будь-яка система, що вводиться в дію, працює та розвивається, супроводжується технічною документацією, яка і регламентує, що ця система буде працювати, при правильному використанні, і надалі. Саме проведенням проектування та виготовлення технічних умов і займається виробничо-технічний відділ. Окрім цього відділ займається вивченням та впровадженням новітніх технологій у галузі водопостачання та водовідведення.

10001Також слід зазначити, що незважаючи на все більшу автоматизацію та комп'ютеризацію, ключовими елементами складних систем, таких як "Вінницяоблводоканал" залишаються люди, а саме спеціалісти, які за допомогою своїх знань та навичок вирішуть виникаючі у системі проблеми. Саме таких спеціалістів і готує відділ професійного навчання кадрів.

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 141 гість та 0 користувачів