21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

Виробничо-технічний відділ підприємства налічує 15 фахівців, основними напрямками діяльності яких є:

 • VTV1204виготовлення технічних умов на під”єднання до мереж водопостачання та водовідведення;
 • проектування мереж та споруд водопостачання та водовідведення;
 • нагляд за дотриманням вимог будівельних норм під час прокладання мереж;
 • вивчення, аналіз та впровадження нових тенденцій у галузі водопостачання та водовідведення;
 • погодження проектної та дозвільної документації;
 • інвентаризація міських мереж та споруд водопостачання та каналізації;
 • розробка планів та напрямків розвитку підприємства;
 • прийняття на баланс та обслуговування мереж;
 • опрацювання звернень від споживачів та установ міста.

До складу відділу входить проектна група та група інвентаризації, які щорічно виготовляють близько 300 проектів на водопостачання та водовідведення, та здійснюють інвентаризацію мереж.

Прийомні дні відділу:
вівторок та четвер, з 8.30 по 16.00;
розгляд проектної та дозвільної документації:
по середах та п”ятницях, з 8.00 по 12.00.
Обідня перерва:
з 12.00 по 12.45.
Телефон:  53-72-62.

Начальником відділу є Гринчук Андрій Володимирович, телефон 61-91-58

Для того, щоб виконати роботи з прокладання мереж водопостачання, та/або водовідведення, а також укласти відповідну угоду, споживачу (фізичній особі) необхідно:

1. Замовити та отримати технічні умови на водопостачання та/або водовідведення (каб. 26, Ольга Анатолівна Шевченко, 53-72-62). Для цього необхідно подати наступний перелік документів:

 • Заява (завантажити бланк заяви)
 • Ситуаційний план М1:500 (департамент архітектури, містобудування та кадастру ВМР, вул. Пушкіна, 38)
 • Технічний паспорт на будинок (копія) (В разі відсутності технічного паспорту на будинок – будівельний паспорт, або державний акт на землю (копія), або кадастровий план, або договір купівлі-продажу або документ, підтверджуючий право власності).
 • В разі наявності пільг - копія посвідчення пільговика.
 • Дозвіл на підключення до приватних мереж, завірений у вуличному чи квартальному комітеті (в разі підключення від приватних мереж) (оригінал) (завантажити зразок дозволу)

2. Замовити виготовлення проектної документації, для чого необхідно звернутись до проектної групи підприємства (каб. 27, телефон 61-91-58);

3. Укласти угоду на будівництво мереж водопостачання та/або водовідведення з спеціалізованою організацію, яка має ліцензію на відповідну господарську діяльність, в тому числі — КП “Вінницяоблводоканал”.

4. Здати виконані роботи в експлуатацію, викликавши представника КП “Вінницяоблводоканал” за номером телефону 53-72-62.

Для того, щоб виконати роботи з прокладання мереж водопостачання, та/або водовідведення, а також укласти відповідну угоду, споживачу (юридичній особі) необхідно:

1. Замовити та отримати технічні умови на водопостачання та/або водовідведення (каб. 26, Ольга Василівна Березюк, 53-72-62). Для цього необхідно подати наступний перелік документів:

 • Заява (завантажити бланк заяви). В заяві обов’язково вказати контактний телефон та інд. код (для організацій код ЗКПО).
 • Копія договору купівлі-продажу або права на власність на даний об’єкт.
 • Копія декларації про початок будівельних робіт для тимчасових ТУ у випадку будівництва.
 • Надати геплани М 1:2000 та М 1:500 з поміткою місця розташування об’єкту;
 • Опитувальний лист з зазначенням необхідних обсягів водопостачання та водовідведення (виготовляє будь-яка проектна організація, що має відповідну ліцензію, в т.ч. КП “Вінницяоблводоканал, каб.№27).
 • У випадку підключення об’єкту до приватних чи відомчих мереж водопостачання та водовідведення, надати дозвіл на приєднання до мереж від власника. (завантажити зразки дозволів в залежності від вигляду підключення).
 • У випадку відсутності в даній місцевості централізованого водопостачання — довідку сертифікованої лабораторії про відповідність води державним нормам.

2. Замовити виготовлення проектної документації, для чого необхідно звернутись до проектної групи підприємства (каб. 27, телефон 61-91-58);

3. Укласти угоду на будівництво мереж водопостачання та/або водовідведення з спеціалізованою організацію, яка має ліцензію на відповідну господарську діяльність, в тому числі — КП “Вінницяоблводоканал”.

4. Здати виконані роботи в експлуатацію, викликавши представника КП “Вінницяоблводоканал” за номером телефону 53-72-62.

Для довідки: Протяжність мереж водопроводу та каналізації на балансі КП “Вінницяоблводоканал” складає 589,0 та 512,0 км. відповідно. Загальна ж протяжність мереж водопостачання міста з урахуванням приватних та відомчих складає понад 670 км, мереж каналізації — понад 560 км.

Водопостачання міста здійснюється за допомогою 27 водопровідних насосних станцій, які слугують для підняття води з р.Південний Буг, подачі її на місто, та забезпечення належного тиску у всіх районах міста. Підготовку води здійснюють дві очисні станції. Загальна проектна потужність споруд водопостачання міста складає 200 тис.м3/добу.

Водовідведення стоків забезпечується 19 каналізаційними насосними станціями, призначеними для збору та транспортування стічних вод на очисні споруди каналізації, потужність яких складає 150 тис.м3/добу.

«По капле и море собирается».

Английская пословица

Малюнки дітей

На сайті 60 гостей та користувачі відсутні