53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Закон України "Про звернення громадян"

Постанова від 14 квітня 1997 р. N 348

Постанова від 24 вересня 2008 р. №858

 

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутись до КП «Вінницяоблводоканал» у такий спосіб:

  • надіслати письмове звернення поштою та вказати ПІБ, місце проживання, суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги. Звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати;
  • подати електронне звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . В електронному зверненні необхідно зазначити електронну адресу, на яку заявнику буде надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Електронний цифровий підпис не вимагається;
  • зателефонувати за номером телефону: 53-72-85 у Відділ діловодства та архіву для з'ясування способу подачі звернення та отримання відповіді на нього.

 

 Ми працюємо з     Пн — Пт    з 8-00 до 17-00
   Обідня перерва    з 12-00 до 13-00
   Субота, Неділя    вихідні

 Особистий прийом громадян є важливим заходом реалізації конституційного права громадян. Під час особистого прийому заявника можуть бути витребувані його документи, що засвідчують особу, або наявність повноважень на представництво інтересів іншої особи. Відсутність такого документа, згідно з вимогами статті 5 Закону України "Про звернення громадян", може бути підставою для відмови в прийомі. Усі звернення громадян, подані на особистому прийомі, реєструються. Якщо вирішити, порушені в усному звернені питання безпосередньо на особистому прийомі не можливо, воно розглядається в тому ж порядку, що і письмове звернення. Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.

ДНІ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

КІСТІОН
Дмитро Володимирович
Начальник підприємства 10-30 до 12-00 Середа
ПІВТОРАК
Раїса Іванівна
Заступник начальника 9-00 до 11-00 Понеділок
СИДОРУК
Олександр Іванович
Головний інженер підприємства 9-00 до 11-00 Четверг

 

 

Назад

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 155 гостей та 0 користувачів