21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

З 2004 року в рамках роботи лабораторії діє методична група. Створена вона з метою екологічного виховання дітей. Використовуючи заняття, вистави, екскурсії методисти знайомлять школярів та молодь нашого міста з проблемами водних джерел. Обговорюємо екологічні проблеми на заняттях-бесідах, брейн-рингах, презентаціях. Святкуємо Всесвітній день Води 22 березня, день Південного Бугу – третя субота травня.

Сьогодні є актуальним вислів Оскара Уайльда „Самое прекрасное в природе - отсутствие человека”. Якщо деякі природні ресурси можна замінити альтернативними видами то воду замінити ми не зможемо нічим, тому маємо приділяти їй велику увагу та шану.

Своє бачення світу та проблем показують учні у своїх поробках. Роботи своєрідні, цікаві, змістовні та оригінальні. За період з 2004 р. по 2015 р. на конкурс дитячих робіт „Діти про воду” принесли 2'561 робіт. Дитяча творчість представлена: віршами, казками, оповіданнями, малюнками, аплікаціями, ліпленням, бісероплетінням. Є роботи, що виготовлені з відпрацьованих, непотрібних матеріалів. Діти за гарні роботи отримують призи. Дитячі роботи зведені в каталог.

За період роботи групи проведено:

Підприємство „Вінницяоблводоканал” видає журнал „Подорож у світ води”. Наша серія журналів створюється як додатковий матеріал із цікавою, захоплюючою інформацією, а також представляє роботи переможців конкурсу. На даний час видано 14 журналів.

Буде чиста ВОДА  - буде і щасливе життя!

 

Подачa показників лічильників

«Вода дороже алмаза».

Туркменская пословица

Малюнки дітей

На сайті 115 гостей та користувачі відсутні