21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

С П И С О К
АБОНЕНТІВ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ‘ЯЗКУ
КП „Вінницяоблводоканал”  

 

Посада Прізвище, Імя, По-батькові
Телефон
 Начальник  Чернятинський Олександр Дмитрович 53-73-59
 Перший заступник начальника  Шатковська Людмила Степанівна 61-18-70
 Заступник начальника  Кістіон Дмитро Володимирович 61-00-70
 Заступник начальника  Стельмащук Олександр Миколайович 53-72-20
 Заступник начальника, нач. ВФЕРтаІ  Півторак Раїса Іванівна 53-73-12
 Головний інженер  Шведов Олег Михайлович 53-74-08
 Приймальня  Цвик Валентина Вікторівна 67-03-12
 Приймальня заст. начальників  Токар Лариса Вікторівна 61-91-59
 Головний бухгалтер  Свинарець Поліна Степанівна 53-74-49; 61-92-08
 Бухгалтерія   53-74-46
 Відділ діловодства та інформаційного забезпечення  Костик Юлія Юріївна 53-72-85
 Начальник ВТВ  Бондар Мирослава Романівна 61-91-58
 Виробничо-технічний відділ   53-72-62
 Проектна група  Бондар Мирослава Романівна 61-91-58
 Відділ капітального будівництва  Григорук Сергій Петрович 61-07-36
 Відділ ФЕРтаІ   53-75-12 
 Начальник відділу збуту  Ніколенко Ігор Олегович 66-47-81
 Начальник сектору по роботі з юр. особами  Красота Олена Володимирівна 61-89-35
 Начальник сектору по роботі з населенням  Степанюк Дмитро Дмитрович 61-07-35
 Договірна група (ЖЕКи та ОСББ)  Клименко Ольга Дмитрівна 61-90-17; 61-01-66
 Договірно-претензійна група  Козяр Анатолій Петрович 61-89-32
 Бухгалтерія багатоповерхових будинків   61-06-00
 ВЗ - Лівобережжя   61-89-33
 ВЗ - Правобережжя   53-82-74
 Контролери ВЗ   61-00-66
 Розрахункова група ВЗ   61-89-34
 Приватний сектор - касовий зал   61-07-35
 Водомірна майстерня  Смолій Віталій Миколайович 53-93-36
 Прийом заявок на пломбування лічильників   61-03-10
 Інспекція водних ресурсів  Чернятинська Валентина Сергіївна 61-89-31
 Начальник відділу кадрів  Ткач Вікторія Петрівна 61-92-06
 Інженер по підготовці кадрів  Білан Ніна Володимирівна 66-42-04
 Відділ закупівель та постачання  Якименко Олександр Васильович 53-73-98
 Хіміко-бактеріологічна лабораторія  Кравчук Аліна Петрівна 61-92-07
 Служба головного енергетика  Любич Володимир Володимирович 61-92-09
 Служба головного механіка  Цимбалюк Віктор Ісакович 53-73-74
 Юридичний відділ  Глімбоцька Зоя Григорівна 61-00-31
 Охорона праці ат цивільний захист  Крицький Олексій Іванович 61-06-58
 Профком  Острівець Алла Олександрівна 53-73-74
 Відділ ВАСКВ  Скальський Сергій Віталійович 61-90-19
 Господарський відділ  Бачинський Василь Васильович 61-91-56
 Медпункт  Коваль Алла Василівна  61-91-56
 Район з експлуатації каналізаційних мереж  Слободиський Іван Васильович 61-90-20
 Район з експлуатації водопровідних мереж  Слюсаренко Руслан Петрович 61-90-18
 Насосні станції каналізації  Бойко Сергій Петрович 67-13-82
 Диспетчер водопров. станції   53-75-10
 Начальник водопров. станції  Каракулько Леонтій Степанович 61-18-32
 Начальник очисних споруд каналіз.  Дусанюк Сергій Степанович 68-06-69; 68-02-69
 Начальник лабораторії КВП та ЗА  Притолюк Ярослав Олегович 61-91-55
 Аварійно-диспетчерська служба  Сенелюк Світлана Ростиславівна 61-89-87; 53-72-18
 Гараж    Мельник Віктор Сергійович 61-91-57
 Ремонтно-мехманічний цех  Розводовський Володимир Іванович 61-91-57
 ДРУД  Самилкін Микола Іванович 27-83-59

Подача показників лічильників

«Все реки текут в море, но море не переполняется».

Екклесиаст

Малюнки дітей

На сайті 65 гостей та користувачі відсутні