21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 64-40-44 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

VinOblVodokanal 021

Чернятинський Олександр Дмитрович

В.О. начальника  КП "Вінницяоблводоканал"

Чернятинський О.Д. 02.09.1972 року народження, освіта вища, закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури в 1994 році, спеціальність “Промислове та цивільне будівництво” та здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

Трудову діяльність розпочав з 01.11.1997 року на посаді інженера по охороні праці Ямпільської тепломережі. З 17.08.1998 року переведений на посаду майстра Ямпільської тепломережі, з 07.10.1999 року — призначений на посаду головного інженера Ямпільської тепломережі.

В КП “Вінницяоблводоканал” працює з 17.01.2005 року. Свою трудову діяльність на підприємстві розпочав з посади інженера з ЕСтаУВГ І категорії району з експлуатації водопровідних мереж. З 01.08.2008 року призначений на посаду начальника очисних споруд каналізації.

Зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, здібним керівником, з високою відповідальністю ставиться до виконання своїх обов'язків. Доклав багато зусиль по зниженню енергоспоживання ОСК, впровадженню нових технологій та сучасного устаткування. Користується заслуженим авторитетом серед працівників підприємства.

З 02 березня 2015 року призначений на посаду першого заступника начальника підприємства. З 01.07.2016 року по 30.06.2021 — перебував на посаді начальника комунального підприємства “Вінницяоблводоканал”.

Чернятинський О.Д., у 2017 році закінчив Відокремлений структурний підрозділ “Інститут інноваційної системи Київського національного університету будівництва і архітектури” та здобув кваліфікаційний рівень спеціаліста по спеціальності Будівництво та цивільна інженерія спеціалізація Водопостачання та водовідведення.

У 2017 році за вагомий внесок у розбудову житлово-комунального господарства Вінницької області та сумлінну працю Чернятинський О.Д. був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України .

У 2018 році за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань захисту інтересів трудящих, соціального розвитку трудового колективу та з нагоди професійного свята - "Дня працівників житлово-комунального гоподарства і побутового обслуговування населення" нагороджений Почесною грамотою ЦК Профспілки України згідно положення, затвердженого Постановою Президії ЦК Профспілки від 22,05,2001р. №П-2.

У 2019 році за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань захисту інтересів трудящих, соціального розвитку трудового колективу та з нагоди професійного свята - "Дня працівників житлово-комунального гоподарства і побутового обслуговування населення" нагороджений Почесною грамотою ЦК Профспілки України згідно положення, затвердженого Постановою Президії ЦК Профспілки від 22.05.2001р. №П-2.

З 01.07.2021р. виконуючий обов'язки начальника підприємства КП "Вінницяоблводоканал".

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Перший заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Кістіон Дмитро Володимирович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний інженер КП "Вінницяоблводоканал" Шведов Олег Михайлович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Півторак Раїса Іванівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Стельмащук Олександр Миколайович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний бухгалтер  КП "Вінницяоблводоканал" Лисак Алла Борисівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Дні прийому громадян   

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 81 гість та 0 користувачів