21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

КП “Вінницяоблводоканал” повідомляє, що на виконання Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №364 від 24.03.2016 року “Про затвердження процедури тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення”, №302 від 10.03.2016 року “Про затвердження порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення”, №303 від 10.03.2016 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)” до НКРЕКП були розроблені та направлені проекти розрахунків тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік. Відповідно до Порядку розроблення, погодження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 630 від 14.12.2012 року був розроблений та направлений до НКРЕКП інвестиційної програми КП “Вінницяоблводоканал” на 2018 рік. 18 серпня 2017 року о 14:00 год. на другому поверсі в актовій залі адміністративного приміщення КП «Вінницяоблводоканал» за адресою вул. Київська, 173, відбудеться відкрите обговорення питань необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік і схвалення інвестиційної програми КП “Вінницяоблводоканал” на 2018 рік.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14-ти календарних днів з моменту опублікування документу на наступні електронні адреси:

  • для пропозицій та зауважень стосовно встановлення тарифів на 2018 рік: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  • для пропозицій та зауважень стосовно схвалення інвестиційної програми на 2018 рік: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Обгрунтування необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік

Обгрунтування необхідності схвалення інвестиційної програми КП “Вінницяоблводоканал” на 2018 рік

 

Будні підприємства

Подачa показників лічильників

«Где вода там и жизнь».

Восточная пословица

Малюнки дітей

На сайті 55 гостей та користувачі відсутні