21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

16 листопада 2017 року в технічному класі КП “Вінницяоблводоканал” відбувся семінар для спеціалістів з охорони праці м. Вінниці та Вінницького району.

Темою семінару були питання організації навчання та перевірки знань з охорони праці при виконанні робіт з підвищеною небезпекою.

Виступив начальник Фонду соціального страхування Кирильчук Петро Терентійович. В своїй доповіді він розказав про зміни і доповнення, які викладено в новому положенні “Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”.

Зі сторони КП “Вінницяоблводоканал” виступив головний інженер Шведов Олег Михайлович з доповіддю про характеристику та специфіку роботи комунального підприємства.

Також виступила інженер по підготовці кадрів Центру професійного навчання КП “Вінницяоблводоканал” Білан Ніна Володимирівна, яка надала інформацію про те, яких спеціалістів навчають у нашому Центрі, програми навчання та порядок екзаменування.

Присутні обговорювали проблемні питання з охорони праці на підприємствах м.Вінниці та Вінницького району. Ділилися досвідом вирішення складних ситуацій та запровадженням заходів щодо запобігання виробничого травматизму під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

Будні підприємства

Подачa показників лічильників

«Воде дана волшебная власть стать соком жизни на Земле!».

Леонардо Да Винчи

Малюнки дітей

На сайті Один гість та користувачі відсутні