21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 0800-754-044 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Зустріч із представниками міжнародної організації з міграції

В п’ятницю, 06 травня 2022 року, на КП «Вінницяоблводоканал» відбулась зустріч із представниками міжнародної організації з міграції, Представництво в Україні (МОМ), яка входить до системи Організації Об’єднаних Націй та є Агентством ООН з питань міграції.

Детальніше:Зустріч із представниками міжнародної організації з міграції

Заміна насосного обладнання на КНС-3а

Каналізаційна насосна станція №3-А по вул.Пирогова була введена в експлуатацію у 1983 році. Застаріле насосне обладнання давно потребувало заміни на сучасне, підвищеної ефективності. Адже від КНС-3-А відбувається транспортування каналізаційних стоків таких мікрорайонів, як “Вишенька”, “Академічний” та прилеглих населених пунктів до очисних споруд каналізації м.Вінниці.

Детальніше:Заміна насосного обладнання на КНС-3а

Допомога водоканалам

ukr vodokokanalekologia logoЧерез військове вторгнення РФ на територію України було знищено та пошкоджено велику кількість об'єктів цивільної інфраструктури, в тому числі об'єктів водопостачання та водовідведення. Внаслідок чого підприємствам ВКГ терміново потрібна була матеріальна та фінансова допомога.

КП “Вінницяоблводоканал” одним з перших відгукнулось на звернення Асоціації “Укрводоканалекологія” щодо надання допомоги підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства, нашим колегам, які найбільше постраждали від нищівних ударів російської військової агресії. На рахунок, відкритий Асоціацією для гуманітарної допомоги, наше підприємство перерахувало більше 260 тисяч гривень.

Детальніше:Допомога водоканалам

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

Внаслідок проведення бойових дій на значній території нашої країни, постійних ракетних ударів, руйнування транспортної інфраструктури, небезпеки логістичних шляхів доставки, повністю зупинились або знаходяться під окупацією вітчизняні виробники хімічних реагентів, які не можуть працювати та постачати підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства України реагентів для водоочищення, в тому числі і КП «Вінницяоблводоканал».

Варіантом виходу з критичної ситуації з поставками реагентів є забезпечення підприємства імпортними реагентами європейського виробництва, проте реалізації цього завдання перешкоджає відсутність фінансової спроможності здійснювати закупівлі імпортних реагентів, які працюють виключно за умови стовідсоткової оплати, а також проблеми з логістикою та транспортом.

Детальніше:ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» залишається не лише надійним постачальником послуг з водопостачання та водовідведення, а й активно долучилося до волонтерської справи.

Потужний європейський виробник насосного обладнання надав гуманітарну допомогу для постраждалих внаслідок воєнних дій водоканалів Харківської, Житомирської, Сумської та Донецької областей.

КП «Вінницяоблводоканал» прийняв цей цінний вантаж та в подальшому скерував необхідне обладнання своїм колегам.

Це обладнання використовуватиметься для забезпечення стабільного, стійкого та соціально відповідального водопостачання, санітарних послуг, сприяння раціональному використанню ресурсів, запобігання та зменшення шкоди довкіллю.

Слава Україні!

 grundfos1 grundfos2 

Шановні абоненти!

prapor ukrainy fu 001

КП "Вінницяоблводоканал" продовжує працювати для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Підприємство щоденно піклується про Вас, забезпечуючи якісною питною водою.

Для забезпечення цілодобового, сталого надання послуг з водопостачання і водовідведення та ліквідації аварійних ситуацій Підприємство мусить своєчасно виконувати свої зобов’язання зі сплати рахунків за використані реагенти та спожиту електроенергію, підтримувати у належному технічному стані мережі для забезпечення життєдіяльності міста.

Просимо Вас своєчасно сплачувати за отримані послуги

Дякуємо усім, хто знайде можливість зробити це у найближчий час та у зручний для вас спосіб. Ми турбуємось про Ваше здоровʼя та добробут.

Ці кошти вкрай важливі для забезпечення стабільної роботи Підприємства

Слава Україні! Героям Слава!
Дякуємо за розуміння.

З повагою КП«Вінницяоблводоканал»

Прийом громадян з 14.03.2022 року

 Відділ по роботі з населенням   Каса

 Пн. 8:00 — 15:00

 Вт. 8:00 — 15:00

 Ср. не прийомний день 

 Чт. 8: 00 – 15.00

 Пт. 8:00 — 15:00

 

 Пн. 8:00 — 14:00

 Вт. 8:00 — 14:00

 Ср. 8:00 — 14:00

 Чт. 8:00 — 14:00

 Пт. 8:00 — 14:00

 

  • відділ по роботі з з юридичними особами

Щоденно з 8:00 — 16:00 без перерви

  • виробничо-технічний відділ

приймальні дні

Вівторок, четвер 10:00 — 14:00

погодження та розгляд проєктів

середа, п’ятниця 10:00 — 14:00

  • Прийом води на аналізи хіміко-бактеріологічною лабораторією підприємства тимчасово призупинено

Слава Україні! Героям Слава!

Дякуємо за розуміння. Ми працюєво для Вас.

З повагою КП «Вінницяоблводоканал»

 

Малюнки дітей

На сайті 55 гостей та 0 користувачів