21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

В листопаді 2004 року на підприємстві „Вінницяводоканал" створена методична група. Методисти проводять безкоштовні заняття та екскурсії по підприємству.

Група працює здебільшого з дітьми навчально - виховних закладів. Діти - наше майбутнє і саме зараз в них формується та виховується особистість. Робота методичної групи полягає в тому, щоб розширити їх світогляд, ознайомити з питаннями водопостачання країни, станом водних об'єктів, розказати дещо нове і цікаве про воду, нові властивості і можливості води, показати як діяльність кожної людини може зберегти або зруйнувати навколишнє середовище.

Група намагається виховувати бережливе ставлення до води і цінувати те, що вони мають. Відповідно до віку кожної групи слухачів готується матеріал бесіди і необхідна наочність.

Методична група проводить конкурс дитячих робіт „Діти про воду", переможці нагороджуються призами, видає книги „Подорож у світ води". Дана серія книг створюється як додатковий матеріал з цікавою і пізнавальною інформацією. В кожній книжечці розміщені найкращі дитячі роботи за підсумками шести місяців.

«Воде дана волшебная власть стать соком жизни на Земле!».

Леонардо Да Винчи

Малюнки дітей

На сайті 97 гостей та користувачі відсутні