21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 0800-754-044 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

В листопаді 2004 року на підприємстві „Вінницяводоканал" створена методична група. Методисти проводять безкоштовні заняття та екскурсії по підприємству.

Група працює здебільшого з дітьми навчально - виховних закладів. Діти - наше майбутнє і саме зараз в них формується та виховується особистість. Робота методичної групи полягає в тому, щоб розширити їх світогляд, ознайомити з питаннями водопостачання країни, станом водних об'єктів, розказати дещо нове і цікаве про воду, нові властивості і можливості води, показати як діяльність кожної людини може зберегти або зруйнувати навколишнє середовище.

Група намагається виховувати бережливе ставлення до води і цінувати те, що вони мають. Відповідно до віку кожної групи слухачів готується матеріал бесіди і необхідна наочність.

Методична група проводить конкурс дитячих робіт „Діти про воду", переможці нагороджуються призами, видає книги „Подорож у світ води". Дана серія книг створюється як додатковий матеріал з цікавою і пізнавальною інформацією. В кожній книжечці розміщені найкращі дитячі роботи за підсумками шести місяців.

Малюнки дітей

На сайті 279 гостей та 0 користувачів