21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 0800-754-044 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

15 березня о 14:00 відбулись урочисті збори колективу КП “Вінницяоблводоканалу” з нагоди відзначення професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Серед запрошених гостей на святі були присутні:
Волков Сергій Адієвич  директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації;
Рафал Алла Юріївна — голова Вінницької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення;
Варламов Михайло Васильович  директор Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради.

З привітальним словом виступив начальник підприємсва Чернятинський Олександ Дмитрович, який наголосив на найбільшій цінності підприємсва — його людях! Подякував працівникам за їхню щоденну, віддану працю. Нагородив працівників підпрємства які пропрацювали 35 років Ювілейною медаллю та грошовою премією.

Успіхи та досягнення працівників підприємства були відзначені керівництвом Вінницької ОДА та Вінницької міської ради.

Також з вітальним словом виступили колишні начальники підприємства — Ткаченко Володимир Васильович та Сиска Василь Михайлович.

 

Дякуємо кожному працівнику за його вклад в загальну справу! Зичимо вам весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й високого професіоналізму!

Зі святом вас!

Малюнки дітей

На сайті 142 гостя та 0 користувачів