21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 0800-754-044 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника

Умови і розміри оплати праці керівника підприємства встановлюються у контракті.

Розмір посадового окладу керівника підприємства визначається залежно від середньооблікової чисельності працівників у еквіваленті повної зайнятості за рік, у кратності до мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії, згідно з додатком 1 до Положення про умови і розмір оплати праці керівників комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств, що є об’єктами права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області та належать до сфери управління обласної Ради затвердженого рішенням 14 сесії 8 скликання від 26 листопада 2021 року №269 з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств»

Розмір премії керівнику підприємства установлюється за його особистий внесок в результати фінансово-господарської діяльності підприємства, виконання або перевиконання диференційованих показників преміювання за підсумками роботи за квартал і рік, згідно з додатком 2 до Положення, при наявності відповідних фінансових ресурсів, позитивного висновку за результатами розгляду зазначеного питання на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань економіки фінансів та бюджету, на підставі виданого головою обласної Ради розпорядження щодо погодження преміювання керівника підприємства.

Умови і розміри оплати праці заступників керівника підприємства.

Умови і розміри оплати праці заступників керівника підприємства регулюються Колективним договором відповідно до Галузевої Угоди між Міністерством розвитку громад та територій України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017 – 2024 роки та Регіональної Галузевої Угоди між Управлінням розвитку територій Вінницької облдержадміністрації та Вінницькою обласною організацією профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2024 рр.

Розмір премії заступнику керівника підприємства установлюється за його особистий внесок в результати фінансово-господарської діяльності підприємства та визначається у Колективному договорі. Відповідно до Положення про преміювання за виконання техніко-економічних показників, заступникам керівника підприємства нараховується премія у розмірі, що не перевищує 10% посадового окладу за фактично відпрацьований час у відповідному місяці.

 

Назад

Керівництво підприємства

 

Кістіон Дмитро Володимирович

В.О. начальника  КП "Вінницяоблводоканал"

31 жовтня 1991 року народження, освіта вища, закінчив Одеську Державну академію будівництва та архітектури у 2013 році та здобув кваліфікацію магістр з водопостачання та водовідведення. У 2014 році  закінчив Центр післядипломної освіти Одеської Державної академії будівництва та архітектури та отримав диплом спеціаліста з економіки підприємства. У 2020 році захистив дисертацію за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» та отримав диплом кандидата економічних наук Київського національного університету будівництва і архітектури.

Трудову діяльність  розпочав у 2007 році на посаді  слюсаря  аварійно-відновлювальних робіт 2 розряду в мережі водопроводу у Вінницькому обласному комунальному виробничому підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства “Вінницяводоканал”.

З 12.09.2013 року був призначений на посаду заступника  головного інженера КП “Вінницяоблводоканал”. З 21.11.2016 року обіймав посаду заступника начальника КП “Вінницяоблводоканал”.

З 01.01.2019 року Кістіон Д.В. призначений на посаду першого заступника начальника КП “Вінницяоблводоканал”.

У 2016 році за наполегливу працю та вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунальної галузі  Кістіон Д.В. був нагороджений Почесною грамотою Вінницької облдержадмiнiстрацiї та облради.

У 2018 році за сумлінну працю та вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунальної галузі та з нагоди  Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Кістіон Д.В. був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

У 2019 році за високий професіоналізм та значний особистий внесок у забезпечення стабільної роботи водопровідно-каналізаційного господарства м. Вінниці та Вінницької області Кістіон Д.В. було нагороджено Почесною грамотою Асоціації “Укрводоканалекологія”.

З 11.03.2022р. виконуючий обов'язки начальника комунального підприємства "Вінницяоблводоканал".

 

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Головний інженер КП "Вінницяоблводоканал" Шведов Олег Михайлович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Півторак Раїса Іванівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Стельмащук Олександр Миколайович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний бухгалтер  КП "Вінницяоблводоканал" Лисак Алла Борисівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Дні прийому громадян   

Малюнки дітей

На сайті 122 гостя та 0 користувачів