21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 64-40-44 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника

Умови матеріального забезпечення передбачені контрактом.

1. За виконання обов'язків, передбачених контрактом, керівникові підприємства нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених керівнику:

  1. посадового окладу в розмірі 10,5 мінімальних тарифних ставок працівника основної професії;
  2. премії нараховуються відповідно до Положення про преміювання керівників підприємств (їх дочірніх підприємств, структурних підрозділів) об'єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області, затвердженого рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 432 “Про затвердження Положення щодо окремих питань комунальної власності”.

2. Крім того, керівникові можуть виплачуватись винагороди, доплати, допомоги, надбавки передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року № 859 “Про умови і розмір оплати праці керівників підприємств, заснованих на комунальній власності, та об'єднань державних підприємств”.

 

Назад

Керівництво підприємства

VinOblVodokanal 021

Чернятинський Олександр Дмитрович

В.О. начальника  КП "Вінницяоблводоканал"

Чернятинський О.Д. 02.09.1972 року народження, освіта вища, закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури в 1994 році, спеціальність “Промислове та цивільне будівництво” та здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

Трудову діяльність розпочав з 01.11.1997 року на посаді інженера по охороні праці Ямпільської тепломережі. З 17.08.1998 року переведений на посаду майстра Ямпільської тепломережі, з 07.10.1999 року — призначений на посаду головного інженера Ямпільської тепломережі.

В КП “Вінницяоблводоканал” працює з 17.01.2005 року. Свою трудову діяльність на підприємстві розпочав з посади інженера з ЕСтаУВГ І категорії району з експлуатації водопровідних мереж. З 01.08.2008 року призначений на посаду начальника очисних споруд каналізації.

Зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, здібним керівником, з високою відповідальністю ставиться до виконання своїх обов'язків. Доклав багато зусиль по зниженню енергоспоживання ОСК, впровадженню нових технологій та сучасного устаткування. Користується заслуженим авторитетом серед працівників підприємства.

З 02 березня 2015 року призначений на посаду першого заступника начальника підприємства. З 01.07.2016 року по 30.06.2021 — перебував на посаді начальника комунального підприємства “Вінницяоблводоканал”.

Чернятинський О.Д., у 2017 році закінчив Відокремлений структурний підрозділ “Інститут інноваційної системи Київського національного університету будівництва і архітектури” та здобув кваліфікаційний рівень спеціаліста по спеціальності Будівництво та цивільна інженерія спеціалізація Водопостачання та водовідведення.

У 2017 році за вагомий внесок у розбудову житлово-комунального господарства Вінницької області та сумлінну працю Чернятинський О.Д. був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України .

У 2018 році за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань захисту інтересів трудящих, соціального розвитку трудового колективу та з нагоди професійного свята - "Дня працівників житлово-комунального гоподарства і побутового обслуговування населення" нагороджений Почесною грамотою ЦК Профспілки України згідно положення, затвердженого Постановою Президії ЦК Профспілки від 22,05,2001р. №П-2.

У 2019 році за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань захисту інтересів трудящих, соціального розвитку трудового колективу та з нагоди професійного свята - "Дня працівників житлово-комунального гоподарства і побутового обслуговування населення" нагороджений Почесною грамотою ЦК Профспілки України згідно положення, затвердженого Постановою Президії ЦК Профспілки від 22.05.2001р. №П-2.

З 01.07.2021р. виконуючий обов'язки начальника підприємства КП "Вінницяоблводоканал".

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Перший заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Кістіон Дмитро Володимирович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний інженер КП "Вінницяоблводоканал" Шведов Олег Михайлович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Півторак Раїса Іванівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Стельмащук Олександр Миколайович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний бухгалтер  КП "Вінницяоблводоканал" Лисак Алла Борисівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Дні прийому громадян   

Малюнки дітей

На сайті 43 гостя та 0 користувачів