21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 0800-754-044 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

122 березня відзначаємо Всесвітній (Міжнародний) День водних ресурсів, який був запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році.

В такий день потрібно нагадувати всім жителям планети про неоціненну важливість водних ресурсів для життєдіяльності всіх живих істот на Землі, адже рослини, люди та тварини не можуть існувати без води.

2До 22 березня Організація по захисту навколишнього середовища звернулася до всіх країн з проханням приділяти більше уваги питанню захисту водних ресурсів та запроваджувати на національному рівні заходи, спрямовані для освоєння та збереження водних ресурсів.

Період 2005 - 2015 рр. було оголошено десятиліттям “Вода для життя”.

В 2017 році тематика Всесвітнього дня води є “Стічні води”, а компанія проходитиме під гаслом - “Навіщо витрачати воду”, ака присвячена скороченню обсягів і повторному використанню стічних вод.

3З нагоди відзначення Всесвітнього Дня води методична група (за підтримки хімічно-бактеріологічної лабораторії) комунального підприємства “Вінницяоблводоканал” підготувала багато цікавої, корисної та пізнавальної інформації про воду та водні ресурси для школярів різного віку. Також усі діти мають змогу прийняти участь у конкурсі “Діти - про воду”. Найкращі з робіт будуть представлені на сайті КП “Вінницяоблводоканал”.

Малюнки дітей

На сайті 96 гостей та 0 користувачів