53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

На ОКВП  ВКГ «Вінницяводоканал» протягом 2006-2007 р. проведена значна робота по зменшенню енергоспоживання як однієї з головних складових тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення. З цією метою розроблена «Стратегічна програма впровадження енергозберігаючих технологій по об'єктам ОКВП ВКГ «Вінницяводоканал» на період до 2010 року». Основними напрямками якої є зменшення енергоспоживання, покращення якості питної і очищеної води, модернізація устаткування. Наряду з цим вирішувались питання підвищення надійності систем водопостачання та водовідведення.

Протягом 2006 року за рахунок Державних і місцевих програм фінансування ЖКГ і власних коштів по головному підприємству була проведена реконструкція ІІ черги вузлової КНС №1а по вул. Г.Успенського, реконструкція І черги вузлової КНС №3а по вул. Пирогова.

5516

Реконструкція КНС №1А

З метою переводу міста на цілодобове водопостачання проведена реконструкція ВНС ІІІ підйомів «Вишенька» і «Старе місто» із заміною існуючого обладнання на обладнання з покращеними характеристиками та приладами частотного регулювання. Виведено з роботи 5 ЦТП і СТВЗ, які раніше здійснювали підвищення тиску для висотної забудови. Було перекладено 0,47 км аварійного напірного колектору Д=700 мм від КНС №1а до ОСК, що дозволило знизити опір трубопроводу при транспортуванні. Перекладено 4,15 км аварійних мереж з понаднормативними витоками. Це і ряд інших проведених заходів дозволило знизити енергоспоживання головного підприємства в 2006 році на 1780200 кВт/год в рік. Результатом проведених заходів стало зниження складової електроенергії в собівартості продукції до 33,3 % в 2006 році.

Аналогічна робота була проведена по відокремленим підрозділам «Вінницяводоканал» в районах області. Так по Бершадському ВП ВКГ проведена заміна 6 артезіанських насосів на насоси з покращеними енергозберігаючими характеристиками, по Гайсинському ВП ВКГ заміна 2 артезіанських насосів і приладів освітлення на більш економічне, по Томашпільському ВП ВКГ реконструкція головної КНС з заміною насосного обладнання, по Жмеринському ВП ВКГ реконструкція КНС заводу «Сектор», по Калинівському ВП ВКГ заміна насосного обладнання на ВНС ІІ підйому. Так ж робота проведена по решті відокремлених підрозділів.

В 2007 році роботи по енергозбереженню були продовжені. Протягом року по головному підприємству проведена реконструкція ІІ черги КНС №3а по вул. Пирогова з заміною насосного обладнання, була прокладена перемичка на ВНС ІІІ-го підйому «Вишенька» Д=800 мм, що дозволило на 3 години щоденно виводити з роботи ВНС ІІІ-го підйому «Вишенька», побудована з'єднувальна лінія між ВНС І підйому №2 і №3 «П'ятничани», що дозволило виключити з роботи ВНС І підйому №2, проведена реконструкція підвищувальної ВНС ІV-го підйому по вул. Ф.Кона, 38, замінено 4,8 км аварійних мереж з понаднормативними витоками.

5517

Перемичка між першими підйомами станції №2 та станції №3

В рамках державної програми і приватними особами встановлено 7166 приладів обліку споживання води з них 260 одиниць загальнобудинкових лічильників. Проведена реконструкція повітродувної станції на міських ОСК з заміною обладнання. З метою покращення якості питної води проведена реконструкція системи дозування коагулянту на ВНС «П'ятничани», застосований новий флокулянт.

Це все дозволило знизити споживання електроенергії по головному підприємству в 2007 році на 3403991 кВт/год в рік.

Аналогічна робота в 2007 році проведена і по відокремленим підрозділам. Так по Бершадському ВП ВКГ проведена реконструкція КНС №1 і КНС №2, по Хмільникському ВП ВКГ реконструкція КНС №3, по Жмеринському ВП ВКГ реконструкція КНС по вул. Магістральній з заміною насосного обладнання на обладнання з покращеними енергозберігаючими характеристиками. Проведена заміна насосного агрегату на ВНС-ІІ смт. Крижопіль, реконструкція ВНС - І, ІІ підйомів з прокладанням водогону до водонапірної вежі в м. Іллінці. По решті районів проведена заміна аварійних водопровідних мереж. За державні кошти, кошти підприємств і приватних осіб встановлено 2601 приладів обліку споживання води. За рахунок впровадження енергозберігаючого обладнання енергоспоживання відокремлених підрозділів зменшилось за 2007 рік на 872,7 тис. кВт.

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 84 гостя та 0 користувачів