53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Замовник, в якого є необхідність використання послуг централізованого водопостачання та водовідведення для побутових потреб, до виготовлення технічних умов заключає короткостроковий договір.

 

Короткостроковий договір.

1. Замовник надає в Договірно-претензійну групу (далі ДПГ) заяву на укладення договору, копію опитувального листа та юридичні документи (згідно переліку N1)

2. Після проведення реєстрації заяви ДПГ передає зареєстровану заяву в інспекцію водних ресурсів (далі ІВР) для проведення обстежень об'єкту на предмет встановлення користування послугами з централізованого водопостачання та (або) водовідведення і їх законності. ІВР на протязі 2-ох робочих днів проводить обстеження об'єкту та передає акти обстеження в ДПГ для заключення короткострокового договору.

3. ДПГ після отримання актів обстеження (без виявлених порушень) підписує короткостроковий договір.

4. У разі виявлення працівником ІВР при обстеженні, що замовник самовільно користується  послугами водопостачння та (або) водовідведення, даний факт зазначається у акті обстеження із запрошенням у приписі споживача на найближче засідання комісії, яке проводиться кожного четверга. По результатам  розгляду комісії складається акт про  порушення "Правил користування системами централізованого комунального водопостачання  та водовідведення в населених пунктах України", затверджених  наказом Мінжитлокомунгоспу України від 27.06.2008р. N190, в якому встановлюється  обсяг додаткової витрати води(пп3.2, 373 "Правил ..."

В такому випадку  підписання короткострокового договору проводиться на підставі  акту-рішення комісії та оплати додаткової витрати води згідно даного акту (якщо такі нарахування проведено).

5. Термін дії короткострокового договору складає 2 місяці.

Тимчасовий договір

На період будівництва  або реконструкції об'єкта в зв'язку з відсутністю державного  акта введення об'єкта в експлуатацію, або при використанні тимчасової системи  водопостачання та водовідведення для реконструкції об'єктів введених в експлуатацію, а  також для окреморозміщених об'єктів укладається тимчасовий договір.

1. Для укладання тимчасового договору замовник передає в ДПГ заяву на заключення договору, юридичні документи (згідно переліку N1), дозвіл на будівництво (при будівництві об'єкту). 

2. Виробничо-технічний відділ (далі ВТВ) передає в ДПГ технічні умови, тимчасові технічні умови, схему тимчасового  водопостачання, акт опломбування запірної арматури в закритому стані, акт приймання тимчасового водопостачання.

3.ДПГ заключає тимчасовий договір терміном його дії на один рік, а при наявності дозволу  на будівництво - по термін дії даного дозволу.

Малюнки дітей

На сайті 307 гостей та 0 користувачів