21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 69-69-06 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

Pемонтні роботи

Шановні споживачі!

КП “Вінницяоблводоканал” повідомляє про заплановані на 23.03.2021 року ремонтно-профілактичні роботи на мережі водопроводу діаметром 300мм по вул. 600-річчя, 3-5.

Детальніше:Pемонтні роботи

Привітання до Дня працівників житлово-комунального господарства

З нагоди професійного свята — Дня працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення з вітальним словом виступив керівник підприємства — Чернятинський Олександр Дмитрович та побажав усім міцного здоров’я, мирного неба та професійних здобутків у своїй діяльності. Адміністрація підприємства привітала колектив та відзначила кращих працівників грамотами, дипломами, грошовими преміями, ювілейними нагрудними знаками та медалями. У зв’язку з карантинними заходами вітання проводились з дотриманням усіх обмежувальних вимог.

Pемонтні роботи

!18 березня по вул. Гніванське шосе/ вул. Сонячна

КП “Вінницяоблводоканал”проводитимуться заходи по аварійному ремонту мережі водопроводу діаметром 300мм.

Детальніше:Pемонтні роботи

Виконання ремонтних робіт

Шановні споживачі!

Підприємством з 3 березня виконувались ремонтні роботи на водогоні діаметром - 1200мм по вул.Гонти/Енергетична. Перед початком ремонту проводилась підготовка під`їздних шляхів до місця робіт, відкачка грунтових вод з водопровідних камер, відкриття випусків для зливу води. Працівниками підприємства була виготовлена інвентарна вставка в зборі із фланцями діаметром -1200мм. Також було задіяно 5 одиниць спецтехніки.

Детальніше:Виконання ремонтних робіт

Pемонтні роботи

Шановні вінничани, зверніть будь ласка увагу, що 03-05 березня заплановано ремонт водогону (діаметром 1200 мм.) в зв’язку з чим буде відсутнє водопостачання :

Детальніше:Pемонтні роботи

Малюнки дітей

На сайті 92 гостя та 0 користувачів