21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

08 червня 2017 року Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури спільно з ТОВ “Торгівельний дім “Євротрубпласт”, в приміщенні актової зали КП “Вінницяоблводоканал” провели конференцію на тему: “Проектування, будівництво та ремонт водопровідних мереж із застосуванням полімерних труб відповідно діючим в Україні нормативним документам. Запірна арматура”.

На конференцію були запрошені проектні підприємства м. Вінниці, а також підприємства водопровідно-каналізаційного господарства області.

1

Одним з запрошених доповідачів був Віталій Максим - спеціаліст з запірно-регулюючої арматури, який розповів про сучасні полімерні труби для мереж водопостачання та водовідведення, запірну арматуру ТАЛІС та безтраншейні методи відновлення трубопроводів.

2

Найбільше враження на загал справили саме безтраншейні методи відновлення трубопроводів. Адже це є найбільш економічно обґрунтований вихід з ситуації. Не завжди є можливість розкопувати траншеї, особливо в центрі міста або на завантажених вулицях. Також варто зазначити, що такий метод відновлення трубопроводів має гарантійний термін понад 50 років при умові правильного виконання робіт.

3

Найбільше часу відводилось для Ігора Крупака, провідного спеціаліста з науково-технічної інформації ТОВ “ТД “Євротрубпласт”, основою виступу стала книга “Полімерні труби для мереж водопостачання та водовідведення”, яку він написав. Ігор Миколайович звернув увагу на те, як правильно обирати якісні полімерні труби, що треба враховувати при тендерних закупівлях, правила прокладання полімерних труб та правильне їх зварювання. Особливо акцентувалась увага на правилах зварювання полімерних труб та регулярне навчання кадрів.

 

4

Дана інформація була досить вичерпною та інформативною. Також була надана можливість задавати актуальні питання та поспілкуватись з доповідачами ближче.

КП “Вінницяоблводоканал” дякує за проведену конференцію, та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Будні підприємства

Подачa показників лічильників

«Как бы капля не философствовала, море останется морем».

Восточная мудрость

Малюнки дітей

На сайті 183 гостей та користувачі відсутні