53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, 0800-754-044 - колцентр, 
67-03-12 - приймальня,  сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Вода у Південному Бузі смердюча і брудна. До таких висновків дійшли у Держекоінспекції у Хмельницькій області. 21 червня, екологи обстежили річку, взяли проби води і провели лабораторно-інстументальне дослідження. Вода мала сивий колір і різкий гнильно-фекальний запах. Окрім цього, був перевищений рівень розчиненого кисню.

Повну версію статті можна прочитати тут https://vsim.ua/Podii/voda-u-pivdennomu-buzi-brudna-chi-e-nebezpeka-dlya-hmelnichan-10618641.html

В офіційному листі, який Держекоінспекція розіслала ЗМІ йдеться про те, що у Південному Бузі перевищений вміст розчиненого кисню. Мовляв, скоріш за все погано працюють очисні споруди “Хмельницькводоканалу”. Автори статі вирішили розібратися, чи загрожує це хмельничанам. “Хмельницькводоканал” має дві очисні споруди. Одна з них знаходиться у Раковому, інша - в Давидківцях. Перша обслуговує військову частину та прилеглі до неї території. Більшість населення міста обслуговує саме очисна споруда у Хмельницькому районі. Вона працює ще з 1985 року. Туди потрапляють стоки з домівок хмельничан, підприємств, установ та організацій усього міста.

Вже там воду очищають і скидають у Південний Буг. Після фільтрації вона тече річкою до Вінницької області. Там воду ще раз очищують і подають до кранів сусідів. Як повідомляє vn.20minut.ua, вже два тижні у Вінниці жаліються на смердючу воду. Розглядають викид амонійної селітри. Проте чи пов'язано це з ситуацією у Хмельницькому, поки не відомо.

Для з'ясування причини забруднення Бугу, автори зв'язалися з начальником відділу інчтрументально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Хмельницькій області Олегом Ліщуком. Він надав коментар телефоном.

- Зараз досі триває перевірка “Хмельницькводоканалу”. Якість води залежить і від того, що скидають на водоканал. Це і населення, і підприємства, установи та організації. Очисні споруди можуть очистити тільки води, які мають певний хімічний склад. Вони здійснюють механічну очистку. А якщо у води потрапляють якісь токсичні речовини, то потрібна біологічна очистка, - розповідає Олег Ліщук.

Будні підприємства

Подачa показників лічильників

Малюнки дітей

На сайті 19 гостей та 0 користувачів