21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

700 водопровідних та каналізаційних колодязів було відремонтовано підприємством «Вінницяоблводоканал» у рамках підготовки до зими.

Також було замінено 420 люків на колодязях. Для усунення загроз виникнення інфекційних захворювань через водний фактор, промиті всі 9 резервуарів запасу води на підприємстві, 18 відстійників та водопровідні мережі. До зими підготовлене все насосне та повітродувне обладнання на очисних спорудах та каналізаційних насосних станціях, вивезено понад 20 тисяч кубометрів осаду мулу.

Підприємство встановило за власний рахунок 156 загальнобудинкових лічильників. Замінено 297 одиниць запірної арматури з покращеними показниками герметичності на мережах водопроводу , що суттєво вплинуло на рівень керованості мережею.

Про це повідомив директор підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський. За його словами, з початку року «Вінницяоблводоканал» замінило понад 4,5 кілометри водопровідних та понад 897 метрів каналізаційних мереж. Всього мережа водопроводу у Вінниці - 621,3 кілометри, а мережа каналізації – 526,2 км. За інформацією Олександра Чернятинського, максимальну кількість поривів мереж водоканал фіксує у сезон, коли температура води, що транспортується мережами, знижується до 5-7 градусів або зростає до 20-24 градусів. У цей період характерно порушення стикових з’єднань, фіксуються тріщини у мережах.

Прес-служба підприємства «Вінницяоблводоканал».

Будні підприємства

Подачa показників лічильників

«Каждый раз бросая в воду камень, попадаю точно в центр круга».

Конфуций

Малюнки дітей

На сайті 57 гостей та користувачі відсутні