21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня,
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua

Інформація щодо наміру здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання що здійснюється з артсвердловин, які розташовані на території "Медмістечка"6-й км Барського шосе (психіатрична лікарня) з обгрунтуванням необхідності їх зміни

Керуючись п. 2.3. "Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад", затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390, КП "Вінницяоблводоканал" доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання що здійнюється з артсвердловин, які розташовані на території "Медмістечка" 6-й км Барського шосе (психіатрична лікарня).

1. Загальний розмір планового тарифу на послуги з централізованого водопостачання що здійснюється з артсвердловин, які розташовані на території "Медмістечка" 6-й км Барського шосе (психіатрична лікарня) та його структура (витрати за елементами):


п/п
Елементи витрат Од.вим. Бюджетні установи
1 Матеріальні витрати грн/м3 3,54
2 Витрати на оплату праці грн/м3 3,98
3 Відрахування на соціальні заходи грн/м3 0,87
4 Амортизація грн/м3 0,43
5 Інші витрати грн/м3 0,21
6 Собівартість грн/м3 9,03
7 Рентабельність % -
8 ПДВ 20% грн/м3 1,806
9 Тариф (з ПДВ) грн/м3 10,836

2. Обгрунтування причин зміни тарифу

Чинні тарифи на послуги з централізованого водопостачання що здійснюється з артсвердловин, які розташовані на території "Медмістечка" 6-й км Барського шосе (психіатрична лікарня) встановлені рішенням виконавчого комітету Якушинецької сільської ради від 23.07.2010р. № 212 "Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання з артсвердловин Вінницької обласної психіатричної лікарні №2" за 2016 рік відшкодовують 41,7% фактичної собівартості послуг.

Головною причиною необхідності перегляду тарифів на послуги з централізованого водопостачання що здійнюється з артсвердловин, які розташовані на території "Медмістечка" 6-й км Барського шосе (психіатрична лікарня) є зростання основних складових собівартості тарифу: електроенергії 14,3%, витрат на оплату праці 176,7%, внесків на загальнообов"язкове державне страхування 59,1%, податку на надра 279,2%.

Порівняльний аналіз тарифів на послуги з централізованого водопостачання що здійснюється з артсвердловин, які розташовані на території "Медмістечка" 6-й км Барського шосе (психіатрична лікарня)
Найменування  Діючий тариф, грн Плановий тариф, грн  Зростання
грн
   Бюджетні установи
Тариф на послуги з централізованого водопостачання що здійснюється з артсвердловин, які розташовані на території "Медмістечка" 6-й км Барського шосе, психіатрична лікарня, з ПДВ 5,40 10,836 5,436   100,7

Через постійне зростання витрат за результатами фінансово-господарської діяльності за 2016 рік підприємство отримало збитки.

На підставі вищезазначеного, з метою забезпечення належного рівня та своєчасного надання послуг з централізованого водопостачання що здійнюється з артсвердловин, які розташовані на території "Медмістечка" 6-й км Барського шосе (психіатрична лікарня) необхідно переглянути чинні тарифи та привести їх до економічно обгрунтованих витрат підприємства.

3. Зауваження та пропозиції

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за адресою: вул. Київська, 173, тел.: 53-75-12

Будні підприємства

Подачa показників лічильників

«Поток воды скалу пробил, а брызги над горой смеются!».

Ученье Дао

Малюнки дітей

На сайті 22 гостей та користувачі відсутні