21022, м.Вінниця, вул.Київська 173, 67-03-12 - приймальня, 0800-754-044 - колцентр
53-72-18 - аварійно-диспетчерська служба, сайт: www.vinvk.com.ua, е-mail:office@vinvk.com.ua
Telegram-канал: t.me/vinvoda_info

Усі ми добре знаємо, що вода - одна з головних умов життя на Землі. Та кожного ранку, відкриваючи кран, ми не переймаємось питанням, звідки до  нас потрапляє вода і куди вона потім дівається ? Вода в квартирах - це безцінний дар природи помножений на працю багатьох сотень людей.

З  метою цілодобового контролю лабораторія працює в двох режимах: змінному  та денному.

Основний штат лабораторії працює вдень та виконує дослідження якості dsc01005питної води по широкому спектру показників, дає повний результат якості продукції водоканалу. На кінцевий результат щоденно працюють 20 працівників лабораторії.

Змінні лаборанти працюють на станціях N2 та N3 цілодобово і здійснюють контроль по основним параметрам якості. Саме їх робота дозволяє персоналу водопровідної станції максимально швидко реагувати на всі зміни в джерелі  водопостачання.

За 2011 рік для контролю технології очистки питної води проведено 418,6 тис. досліджень. Для контролю технології очистки стічної води - 36,8 тис. дослідження.

 dsc03Для ефективної роботи необхідні: сучасне обладнання і устаткування, а також зручні та комфортні умови праці. Такого принципу прагнемо дотримуватись  і на своєму підприємстві. Планово  оновлюємо прилади, лабораторні меблі та обладнання. Проводимо ремонти приміщень, облаштовуємо робочі місця та місця для прийому їжі. Завершена робота по оновленню лабораторії станції N3.

В  2009 році лабораторія КП "Вінницяоблводоканал"  була атестована на проведення досліджень  якості питної води по 60 параметрам, стічної та поверхневої  по 34 параметрам. Атестат N ПУ-0152/09.

   

Малюнки дітей

На сайті 60 гостей та 0 користувачів